ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

         Imię i nazwisko (wymagane)

         Numer telefonu(wymagane)

         E-mail

        Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EXIMIUS NIERUCHOMOŚCI  Dorota Gumińska-Kubik ,81-404 Gdynia ul:Świętojańska 134.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zwraca uwagę spójny, zrealizowany z rozmachem projekt znanego krakowskiego studia architektonicznego - Mikołajska, będący interpretacją nowojorskiego stylu Hamptons. Jednak postawiono tu akcent na swobodą grę wyobraźni z mnóstwem akcentów kwiatowych i udanym mariażem kolorów. Wykorzystano najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Zarówno podłogi, ceramika, armatura, jak i luksusowe tapety wykonano specjalnie dla tego wnętrza. Stolarka zabudowy w przedpokoju, kuchni, łazienkach i w pokojach została starannie wykonana na zamówienie przez doświadczoną i uznaną pracownię stolarską. Projekt został zrealizowany pod koniec 2021 roku. Wszystko jest więc tutaj świeże, gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. To jednak nie wszystko. Najważniejsze w tej przestrzeni, to niezwykła jasność pomieszczeń i ich otwartość na niebo, morze i miasto. Granice są umowne.

Apartament składa się z dużego salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią (46m2), dwóch sypialni - mniejszej (14 m2) oraz master bedroom połączonej z pojemną garderobą (25m2). Do dyspozycji mamy również dwie łazienki – 4,5 m2 i 3,9 m2 oraz część gospodarczą ukrytą w pomysłowo zaprojektowanym schowku w korytarzu.

Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska (4,43m2) .

Oferowana nieruchomość, to jedyna taka możliwość obcowania z prawdziwym miejskim luksusem bez kompromisów. To propozycja dla osób, które docenią rozmach projektu i polubią ten nieoczywisty, pełen wyobraźni styl, zainspirowany najlepszymi wzorcami.

Prezentowany apartament o powierzchni 111 m2 znajduje się na odsuniętym nieco do tyłu 5 piętrze. Dzięki temu rozwiązaniu architektonicznemu uzyskano szeroki, spektakularny taras o powierzchni 85m2 okalający nieruchomość z każdej strony. Bez przesady można powiedzieć, że jest to najpiękniejszy, najbardziej okazały taras w Śródmieściu. To on tworzy niezwykłą aurę tego miejsca i stanowi naturalne przedłużenie przestrzeni apartamentu. Jego zagospodarowanie w bogatą i różnorodną roślinność (pachnące lawendy, jesienne hortensje, zwiewne trawy), nawet zimą daje dużo przyjemności, a latem po prostu zwyczajnie fascynuje. Panoramiczne okna od podłogi do sufitu tylko umownie dzielą przestrzeń mieszkalną od rozkwitającej od wiosny do późnej jesieni zielonej części nieruchomości. Jest to niezwykłe doznanie dla oczu.

„Bank Polski 1929” – budynek jest wspaniałym przykładem nowoczesnej interpretacji gdyńskiego modernizmu, został zaprojektowany przez pracownię Wolski Architekci na zlecenie firmy deweloperskiej Moderna. W towarzystwie zrewitalizowanego gmachu neorenesansowego banku tworzy dialog szlachetnej architektury z przyszłością. Inwestycja mieszkalna wpisuje się w najlepsze standardy architektury europejskiego budownictwa wielorodzinnego, co zostało docenione przez międzynarodowe jury prestiżowego konkursu architektonicznego European Property Awards, które przyznało wyróżnienie inwestycji za rok 2021-2022. Już sama fasada, którą oszczędnie, bez zbędnych ozdobników tworzą szkło z piaskowcem, fascynuje czystością formy. Dalej jest jeszcze lepiej. Oryginalne detale, szczegóły, łączenia marmuru z mosiądzem, spektakularna klatka schodowa, budują luksus i estetyczną satysfakcję. Zostało to ujęte na filmowej wizytówce inwestycji dostępnej stronie dewelopera. Tam również można obejrzeć wiele szczegółowych elementów inwestycji. Parter budynku został przeznaczony na lokale usługowe, pozostałe 7 pięter zajmują mieszkania i apartamenty. Łącznikiem pomiędzy przestrzenią usługową a mieszkaniową jest wspaniale zagospodarowane patio z miejscami do wypoczynku wśród roślinności, pielęgnowanej przez cały rok.

Apartament w Gdyni - Rezydencja Bank Polski 1929

Wszystkie prawa zastrzeżone ©  Marek Kubik 2021